Inicjatywa studentów - ponowna możliwość zakupu bluz Wydziałowych

Szanowni Państwo,

W związku z ogromnym zainteresowaniem pierwszą turą sprzedaży, mam przyjemność ogłosić, że w dniach 26 kwietnia - 02 maja znowu będzie można składać zamówienia na bluzy wydziałowe! Zamówienia można składać w specjalnie przygotowanym sklepie internetowym, do którego link znajduje się na końcu tej wiadomości. Po 2 maja sklep zostanie zamknięty, a producent w ciągu 30 dni od tej daty wykona i dostarczy wszystkie zakupione bluzy na wydział, skąd będzie można je odebrać lub pod wskazany przez Państwa adres. W imieniu swoim oraz Samorządu Studentów, przy wsparciu Władz Dziekańskich, zapraszamy do zakupu!

Ceny prezentują się następująco:

- Bluza z kapturem na suwak – 139zł

- Bluza z kapturem typu „kangurka” – 129zł

- Bluza bez kaptura i bez suwaka – 119zł

- Bejsbolówka – 139zł

Ceny bluz wynikają  z postawienia na jak najwyższą jakość materiału oraz naniesionych logotypów – w tym przypadku wszystko jest haftowane (a nie nadrukowane, przez co mogłoby ulec zniszczeniu po czasie).

Zastrzegamy, że Samorząd Studencki, Wydział ani Uniwersytet nie uzyskują z tytułu tego projektu żadnych korzyści finansowych.

Link do sklepu: https://shop.bluzup.com/uggumed

bluzy

Jeśli mają Państwo pytania, bardzo chętnie odpowiem na nie mailowo (cokug.pawel.serafin@prac.ug.edu.pl).

Paweł Serafin

Przewodniczący Samorządu Studentów MWB

Data publikacji: poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 - 08:56; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 26. Kwiecień 2021 - 08:56; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega