XXI Letnia Szkoła Biotechnologii

Z przyjemnością informujemy o rozpoczęciu rekrutacji na XXI edycję Letniej Szkoły Biotechnologii organizowanej przez Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego (Polska). Konferencja odbędzie się w dniach 30 czerwca – 4 lipca 2015 w miejscowości Kadyny. Tematem tej edycji są:

Innowacje w biotechnologii i międzynarodowa współpraca badawcza

Podczas konferencji swoje referaty wygłoszą prelegenci z kraju i zagranicy. Uczestnicy konferencji wezmą udział w cyklu wykładów poświęconych badaniom, innowacjom i najnowszym osiągnięciom na polu biotechnologii.

Wśród potwierdzonych prelegentów znajdują się:

• Prof. Zbigniew BRZÓZKA (Warsaw University of Technology, POLAND),
  • Dr Filip DUTKA (Institute of Physical Chemistry, Polish Academy of Sciences, POLAND),
  • Prof. Rafael GIRALDO (Centro de Investigaciones Biológicas – CSIC, Madrid, SPAIN),
  • Dr Florian HOLLFELDER (University of Cambrdige, UNITED KINGDOM),
  • Prof. Ezio RICCA  (University of Naples, ITALY),
  • Dr Pierre SAVATIER (INSERM U846 Stem Cell and Brain Research Institute, FRANCE).

Oficjalnym językiem szkoły jest język angielski.

Szczegółowy program konferencji zostanie zamieszczony wkrótce na stronie szkoły letniej: www.bss.ug.edu.pl .

Rejestracja jest otwarta do końca maja 2015 r. lub do wyczerpania miejsc.

Zapraszamy wszystkich studentów, doktorantów, naukowców zainteresowanych zdobyciem wiedzy o najnowszych osiągnięciach biotechnologicznych, którzy pragną nawiązać współpracę badawczą z czołowymi instytucjami naukowo-badawczymi z Polski i zagranicy.

Data publikacji: piątek, 20. Marzec 2015 - 10:14; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: piątek, 20. Marzec 2015 - 13:19; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz