Zawiadomienie o obronie pracy doktorskiej - mgr Kenneth Weke

Przewodniczący Rady Dyscypliny Biotechnologia oraz Komisja Doktorska przy Radzie Dyscypliny Biotechnologia Uniwersytetu Gdańskiego uprzejmie zawiadamiają, że dnia 15 marzec 2024 roku (piątek), godz. 10:00 w Gdańsku przy Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej

Pana mgr Kenneth'a Weke

na temat:

„Expanding the proteome: Advancing proteomics methodologies to uncover new insights into cancers”,
(„Rozszerzanie proteomu:Udoskonalenie metodologii analizy proteomicznej do odkrycia nowych informacji na temat nowotworów”).

Promotor:
prof. dr Theodore Hupp, Międzynarodowe Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS)

Promotor pomocniczy:
dr Sachin Kote, Międzynarodowe Centrum Badań nad Szczepionkami Przeciwnowotworowymi (ICCVS)

Recenzenci:

prof. dr hab. Ryszard Tomasz Smoleński - Wydział Lekarski, Gdański Uniwersytet Medyczny
prof. Hookeun Lee - Department of Pharmacy, Gachon University, Korea Południowa
prof. Thibault Mayor - Department of Biochemistry & Molecular Biology, University of British Columbia, Kanada

Z rozprawą doktorską można się zapoznać w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Gdańskiego znajdującej się w Gdańsku, przy ul. Wita Stwosza 53. Rozprawę, streszczenie rozprawy doktorskiej łącznie z recenzjami zamieszczono na stronie internetowej jednostki organizacyjnej.

Publiczna obrona doktorska zostanie przeprowadzona w trybie mieszanym, tj. osoba ubiegająca się o nadanie stopnia oraz członkowie komisji, którzy zadeklarują chęć uczestnictwa w bezpośrednim kontakcie stawią się w Gdańsku przy ul. Abrahama 58, w Auli 042b w budynku Instytutu Biotechnologii UG, natomiast pozostałe osoby pragnące wziąć udział w obronie mogą uczestniczyć w formie zdalnej, tj. z wykorzystaniem technologii informatycznych umożliwiających transmisję obrazu i dźwięku w czasie rzeczywistym oraz bezpośrednią komunikację uczestników wydarzenia, a jednocześnie zapewniających kontrolę przebiegu obrony i jej rejestrację.

Transmisja online

Data publikacji: czwartek, 7. Marzec 2024 - 13:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 7. Marzec 2024 - 13:33; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega