wydarzenia | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

DKMS

6 kwietnia na naszym Wydziale w godzinach 10:00-16:00, „HELPERS GENERATION” powiązany z Fundacją DKMS zaprasza do rejestracji potencjalnych Dawców szpiku.

Zachęcamy do przyłączenia się do akcji!!!

KTO MOŻE ZOSTAĆ DAWCĄ?

dni otwrate

20 i 21 marca 2017 r. w ramach Targów AKADEMIA 2017 odbędą się Dni Otwarte Uniwersytetu Gdańskiego. To znakomita okazja, aby zwiedzić jeden z najnowocześniejszych akademickich kampusów w Polsce – Bałtycki Kampus Uniwersytetu Gdańskiego. W przyjaznej atmosferze i w otoczeniu zielonych terenów uczniowie będą mogli się poczuć jak przyszli studenci. Będzie można odwiedzić wszystkie wydziały UG, wejść do najciekawszych pracowni, podejrzeć, co i jak mierzą, ważą i obserwują naukowcy, jak pracują studenci.

seminarium

Seminarium: Otwarty dostęp a prawa autorskie

dr Krzysztof Siewicz - piątek, 3 marca 2017, godz. 11.00-14.15, Biblioteka Główna UG, Aula

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, w szczególności redaktorów czasopism, do udziału w seminarium informacyjnym dotyczącym zagadnień związanych z otwartym dostępem.

fvdf

npNOC BIOLOGÓW 2017

Czy wiesz co to bakterie pektynolityczne?
Znasz tajemnicę cieczy nienewtonowskich?
Chcesz dowiedzieć się więcej o roślinach w biotechnologii?
A może wolisz poznać sekrety molekularnych smakołyków?

ug radio

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego wyróżnia się nie tylko tym, że jego założycielami są dwie uczelnie.

Dyploma

DZIEKAN
Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii
Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego
serdecznie dziękuję za udział w
DYPLOMATORIUM ABSOLWENTÓW

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

żar

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

zaprasza na

ug

Rektor i Senat Uniwersytetu Gdańskiego
mają zaszczyt zaprosić na
Inaugurację Roku Akademickiego 2016/2017

Uroczystość odbędzie się 3 października 2016 roku o godz. 10.30
w auli im. Prof. Mariana Cieślaka na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego
w Kampusie Oliwa (ul. Bażyńskiego 6, Gdańsk – Oliwa)

IFB 2016
I kolejna Letnia Szkoła Biotechnologii za nami!
Dziękujemy wszystkim za udział w tym corocznym wydarzeniu.

Nie odbyło się bez przygód... Ale co to dla nas? :) Była piękna pogoda, ciekawe wykłady oraz cudowna grupa biotechnologicznych entuzjastów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Angeliki Michalak i Mai Pega.
Oraz zapraszamy Was za rok do udziału w BSS!

Subskrybuj RSS - wydarzenia