Erasmus Days w Welcome Centre UG

Szanowni Studenci,

My koło naukowe ISA UG z radością zapraszamy Was na Erasmus Days, które odbędą się dnia 25/01/2024 roku w Welcome Centre, o godzinie 16.00.

Na spotkaniu możecie dowiedzieć się jak uczestniczyć w Programie Erasmus+, jakie możliwości czekają na Was na naszym Uniwersytecie oraz będziecie mieli możliwość zadawania nurtujących Was pytań!

Oprócz tego opowiemy Wam o ISA UG, czyli o społeczności skupiającej studentów Uniwersytetu Gdańskiego, którzy chcą pomagać studentom międzynarodowym w przeżyciu niezapomnianego czasu w naszym kraju.

Na spotkaniu odbędzie się również loteria, w której wygrać można wartościowe nagrody!

Obowiązują zapisy: https://forms.office.com/e/mmf9Y9wRri
MIMO DATY TAM WIDNIEJĄCEJ, ZAPISY DALEJ AKTUALNE

Do zobaczenia na spotkaniu - Czekamy na Was!

Instagram Koła do kontaktu

Data publikacji: wtorek, 23. Styczeń 2024 - 12:55; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: czwartek, 25. Styczeń 2024 - 09:53; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega