"DNA - Encyklopedia Życia" - fotorelacja

W ostatni piątek (29 kwietnia) na naszym wydziale odbyła się impreza popularnonaukowa dla szkół pt. "DNA - Encyklopedia Życia" organizowana w ramach ogólnopolskiej akcji Akademickiego Stowarzyszenia Studentów Biotechnologii.
W ramach imprezy odbyły się wykłady popularnonaukowe, quiz z nagrodami sprawdzający wiedzę o DNA oraz prezentowane były stanowiska z ciekawymi eksperymentami oraz zagadnieniami dotyczącymi nauki. W ramach imprezy można było zobaczyć m.in. stanowiska z izolacją DNA domowym sposobem, roślinami hodowanymi in vitro oraz posiewami środowiskowymi.
Przedstawiamy fotorelację z wydarzenia.

Fot. Katarzyna Maczyszyn

"DNA - Encyklopedia Życia"

Data publikacji: środa, 4. Maj 2016 - 09:45; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn Ostatnia zmiana: środa, 4. Maj 2016 - 09:45; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn