ETIUDA dla Dominiki Czaplińskiej | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

ETIUDA dla Dominiki Czaplińskiej

Miło nam poinformować o przyznanym dofinansowaniu dla projektu Dominiki Czaplińskiej "Znaczenie biologiczne i kliniczne kinazy RSK2 w progresji raka piersi" z programu NCN ETIUDA 5. Pani Dominika otrzyma 121 962 zł na realizację projektu.

ETIUDA to konkurs na stypendia doktorskie, skierowany do osób przygotowujących rozprawę doktorską. Laureaci konkursu otrzymują stypendium a także realizują staż w wybranym przez siebie zagranicznym ośrodku naukowym. Pani Dominika zamierza odbyć staż w "Barts and The London School of Medicine and Dentistry" w Londynie.

Życzymy owocnego pobytu!

NCN: ETIUDA 5 rozstrzygnięta: niemal 10 mln zł na stypendia dla młodych badaczy [link]

Lista rankignowa: https://ncn.gov.pl/konkursy/wyniki/2017-07-26-etiuda5

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Elżbieta Moroz