Informator o ofercie ALLIANCE już gotowy | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Informator o ofercie ALLIANCE już gotowy

Partnerzy projektu Baltic Blue Biotechnology ALLIANCE wspólnie przygotowali broszurę informacyjną w języku angielskim zawierającą dane na temat szerokiej oferty konsorcjum. Informator ukazuje całościowe podejście ALLIANCE do sektora błękitnej biotechnologii i przedstawia zasady, na jakich współpracuje z podopiecznymi case’ami biznesowymi.

W publikacji można znaleźć szczegółowy przegląd specjalistycznych usług jakie każda z partnerskich instytucji ma do zaoferowania w podziale na sześć kategorii:

• techniki analityczne
  • sprzęt i aparatura badawcza
  • zasoby biologiczne
  • rozwój biznesowy
  • komunikacja
  • doradztwo prawne

Cały informator o ofercie ALLIANCE w formacje PDF można pobrać TUTAJ [link]. Drukowana wersja publikacji jest dostępna na życzenie. Kontakt: agnieszka.pacholczyk@ug.edu.pl.

Projekt ALLIANCE jest finansowany z programu INTERREG Region Morza Bałtyckiego 2014-2020. Tworzy go międzynarodowa sieć doświadczonych instytucji naukowych, parków technologicznych i firm współpracujących na rzecz rozwoju błękitnej biotechnologii w Regionie Morza Bałtyckiego. Uniwersytet Gdański od początku jest partnerem projektu ALLIANCE.

Aktualnie trwa także nabór chętnych z pomysłami z zakresu biotechnologii morza do programu mentoringu ALLIANCE. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie internetowej: ALLIANCE CALL FOR IDEAS [link].

Termin zgłaszania pomysłów: do 15 września 2017 r.

Alliance_logo

Treść ostatnio zmodyfikowana przez: Elżbieta Moroz