Laureaci programu LIDER (edycja VI) z MWB

Z ogromną przyjemnością informujemy o wynikach VI edycji konkursu LIDER, w którym wyróżniono dwa projekty pracowników Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed:

• Projekt "System NaNoEXpo - jako innowacyjna technologia procesu produkcji szczepionek nowej generacji" mgr Beaty Gromadzkiej z Zakładu Szczepionek Rekombinowanych, która uzyskała dofinansowanie na jego realizację w wysokości 1 200 000 zł,
  • Projekt "Wykorzystanie synergistycznego działania bakteriofagów litycznych i bakterii antagonistycznych w biologicznej ochronie ziemniaka (Solanum tuberosum L.) przed bakteriami pektynolitycznymi z rodzaju Pectobacterium spp. i Dickeya spp." dr Roberta Czajkowskiego z Zakładu Ochrony i Biotechnologii Roślin, który uzyskał dofinansowanie na realizację w wysokości 1 195 750 zł.

Nowym LIDEROM serdecznie gratulujemy.

Więcej na stronie NCBiR [link].

Data publikacji: wtorek, 6. Październik 2015 - 22:02; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: wtorek, 13. Październik 2015 - 10:14; osoba wprowadzająca: Anna Gwizdek-Wiśniewska