Dawid Nidzworski ambasadorem kampanii "Zawód - Naukowiec"

Z przyjemnością informujemy, iż Pan Dawid Nidzworski został wybrany przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na Ambasadora akcji "Zawód naukowiec". W ramach tej akcji przeprowadzonych będzie szereg działań promocyjnych mających na celu przybliżenie zawodu naukowca – pokazanie pasji badawczych i promocji nauki wśród młodych ludzi.

Pan Dawid znalazł się w gronie takich osób, jak: prof. dr hab. Janusz Bujnicki (MIBMiK), dr Miłosz Giersz wraz z żoną dr Patrycją Prządką-Giersz (UW), prof. Maciej Konacki (UMK), Monika Koperska (UJ), dr Magdalena Król (SGGW), Olga Malinkiewicz (Uniwersytet w Walencji), dr hab. Maciej Wojtkowski (UMK), dr Justyna Olko-Bajer (UW).

Trzymamy kciuki za budowanie pozytywnego wizerunku naukowca i przekazywanie pasji naukowych w szerokich kręgach społecznych.

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: środa, 17. Wrzesień 2014 - 10:28; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: środa, 17. Wrzesień 2014 - 10:29; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz