oferta pracy na stanowisku starszego referenta w Zespole Laboratoriów Dydaktycznych

Uwaga! Komunikat archiwalny. Jego treść może być już nieaktualna.
Data publikacji
2019-12-19

Miejsce pracy

Zespół Laboratoriów Dydaktycznych

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Stanowisko

starszy referent techniczny

Wymiar etatu

100%

WYMAGANIA:

1. Wykształcenie wyższe z zakresu biotechnologii, biologii, chemii

2. Doświadczenie w pracy laboratoryjnej (preferowana umiejętność pracy w laboratorium mikrobiologicznym i biochemicznym)

3. Umiejętność przygotowywania roztworów, podłóż mikrobiologicznych, obsługi podstawowej aparatury w laboratorium typu mikrobiologicznego i biochemicznego.

4.  Umiejętność pracy z roślinnymi kulturami in vitro będzie dodatkowym atutem

5. Znajomość języka angielskiego

OBOWIĄZKI:

  • dbałość, by laboratoria dydaktyczne spełniały istotne wymagania z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej,
  • przygotowanie materiałów, np. roztworów, podłóż mikrobiologicznych, odczynników oraz urządzeń do zajęć laboratoryjnych ze studentami zgodnie z instrukcją,
  • przygotowanie, kontrola stanu i opracowanie planów zakupów odczynników, materiałów, akcesoriów laboratoryjnych, sprzętu/aparatury, przedkładanie ich do zatwierdzenia i realizacji, przeprowadzenie procedury zamówienia i dokumentacji zgodnie z obowiązującym prawem
  • zapewnienie dobrego stanu technicznego urządzeń i aparatury do prowadzenia zajęć dydaktycznych oraz dbałość o ich właściwą obsługę i serwisowanie,
  • sporządzenie, prowadzenie ewidencji aparatury i sprzętu będącego na stanie laboratoriów; kontrola stanu wyposażenia laboratoriów, przygotowanie dokumentacji niezbędnej do prowadzenia inwentaryzacji
  • przygotowywanie sprawozdań dotyczących kosztochłonności ćwiczeń laboratoryjnych,
  • współpraca z prowadzącymi zajęcia.

  • Curriculum  vitae  (z  uwzględnieniem  przebiegu dotychczasowego zatrudnienia),
  • List motywacyjny
  • Kserokopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • Kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach,
  • Kserokopie innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje.

Aplikacje należy składać w formie papierowej lub elektronicznej na adres: Dziekanat Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii UG i GUMed, 80-307 Gdańsk, ul. Antoniego Abrahama 58 p. 001) w godzinach 11.00-14.00 (pon – piątek), tel. (58) 523 63 20; (58) 523 63 21), e-mail: ewa.brzana@biotech.ug.edu.pl z dopiskiem „pracownik - laboratoria studenckie” w terminie do dnia 13 stycznia 2020 r. (włącznie)

Prosimy o umieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych przy procesie rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz. 883)".

Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Ofert nadesłanych pocztą nie odsyłamy.

Zlecający zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Konkurs może zostać zamknięty bez wyłonienia kandydata

Data publikacji: środa, 9 Maj, 2018 - 13:53; osoba wprowadzająca: Ewa Brzana Ostatnia zmiana: czwartek, 19 Grudzień, 2019 - 14:38; osoba wprowadzająca: Ewa Brzana