Rekrutacja na Biotechnologię rok akademicki 2017/2018 | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Rekrutacja na Biotechnologię rok akademicki 2017/2018

20 czerwca 2017 roku ruszają zapisy na studia I i II stopnia oraz jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Gdańskim a co za tym idzie i na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii. Od tego dnia będzie możliwa rejestracja kandydatów w systemie IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatów).

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w rekrutacji na Nasz Wydział

Rekrutacja Biotechnologia I stopień

​Rekrutacja Biotechnologia II stopień

Rekrutacja na UG

IRK

Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii Uniwersytetu Gdańskiego i Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego jest jedyną w kraju międzyuczelnianą jednostką naukowo-dydaktyczną. Wydział tworzą pracownicy i zespoły naukowe dwóch instytucji co stwarza niepowtarzalny, interdyscyplinarny charakter prowadzonych badań i dydaktyki. W oparciu o nowoczesną ścieżkę kształcenia, pozwalającą na szybkie włączenie studentów do badań naukowych, prowadzone są stacjonarne studia I, II i III stopnia.

Zapoznaj się z naszą ofertą studiów:

1. studia I stopnia
  2. studia II stopnia