Rekrutacja do projektu InnovaBio Pomorze | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Rekrutacja do projektu InnovaBio Pomorze

Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni, ogłasza rekrutację do kolejnej edycji projektu InnovaBio Pomorze (IBP) !
W ramach tego projektu studenci mogą odbyć swoje obowiązkowe praktyki.

Projekty są z dziedziny mikrobiologii i biologii molekularnej.

IBP to projekt podczas którego, studenci nauk przyrodniczych realizują realne projekty badawczo-rozwojowe pochodzące od firm z sektora Life Science. Projekty wykonywane są w Laboratorium Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego Gdynia (PPNT) pod opieką i przy wsparciu merytorycznym wykwalifikowanych specjalistów.

Data rozpoczęcia rekrutacji to 10 kwietnia 2017 r. Zgłoszenia (wypełniony formularz zgłoszeniowy ze strony poniżej) przyjmoane są w terminie do 24 kwietnia 2017 r. Planowane zakończenie rozmów kwalifikacyjnych to 5 maja 2017 r.

Więcej informacji na:

Informacje o Rekrutacji