Doktorantka mgr Dominika Czaplińska laurelatką stypendium Fundacji Naukowej Polpharma | Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Znamy już zwycięzców VI edycji konkursu stypendialnego Stypendia Fundacji Naukowej Polpharma. W tej edycji o stypendium naukowe wartości 10 tys. zł ubiegało się 22 studentów studiów doktoranckich uczelni medycznych i Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego. Fundacja przyznała 10 nagród.

Wśród laureatów znajduje się nasza doktorantka mgr Dominika Czaplińska z Zakładu Biologii Komórki wykonująca prace pod kierunkiem dr hab. Anny Żaczek i dr hab. Rafała Sądej

Strona z ogłoszeniem wyników

Gratulujemy wszystkim laureatom! A szczególnie naszej laureatce!

W przeprowadzonych dotychczas sześciu edycjach konkursu Fundacja przyznała 47 stypendiów o łącznej wartości 470 tysięcy złotych.

piątek, 3 marca 2017 roku, 12:54