Ruszyła rekrutacja na studia w ramach ERASMUS+

RUSZA REKRUTACJA NA WYJAZDY NA STUDIA W RAMACH
PROGRAMU ERASMUS+ W ROKU AKADEMICKIM 2017/2018

Rozpoczynamy nabór na studia w ramach Programu Erasmus+ na wyjazdy w roku akademickim 2017/2018. Wyjazd będzie możliwy po pozytywnym wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, która odbędzie się na początku marca 2017 r.  (dokładny termin zostanie podany później).

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 1 marca 2017 r. w dziekanacie MWB UG i GUMed u Pani Magdaleny Lis - w godzinach przyjmowania studentów. Chętni zobowiązani są terminowo dostarczyć następujące dokumenty aplikacyjne:

• formularz zgłoszeniowy,
  • ewentualne załączniki (wymienione w formularzu).

Student może wybrać trzy potencjalne miejsca wyjazdu (uczelnie partnerskie) spośród wszystkich z którymi Wydział ma podpisane aktualne umowy w ramach Programu Erasmus+ i wpisać je do formularza jako pierwszy/ drugi/ trzeci wybór.
Poziom studiów dla kandydatów ERASMUS+ określa tabela (kolumna „Poziomy studiów”) dostępna na stronie internetowej zawierającej wykaz aktualnych umów (link podany poniżej). Przed rozmową kwalifikacyjną student ma obowiązek zapoznania się z ofertą programową/dydaktyczną uczelni zagranicznych wpisanych przez siebie w formularzu (przydatne nazwy Wydziałów/Dyscyplin w załączonym poniżej pliku „Partner University_Wydziały_Dyscypliny_lista”). Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji na wyjazdy na studia (SMS) do pobrania poniżej.

Wykaz miejsc wyjazdu, poziomów studiów itp.

Wyniki rozmów kwalifikacyjnych będą dostępne w dziekanacie nie później niż 8 marca 2017 r.

Godziny konsultacji dla studentów:
dr Anna Ihnatowicz Koordynator Wydziałowy Programu Erasmus+

Pokój nr 151 / I piętro

Data publikacji: piątek, 10. luty 2017 - 07:37; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: wtorek, 7. Marzec 2017 - 13:22; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega