Przyjmowanie wniosków na programy stypendialne rządu francuskiego w roku 2017/2018

Ambasada Francji oraz Instytut Francuski w Polsce rozpoczęły przyjmowanie kandydatur w ramach programu stypendiów rządu francuskiego na rok akademicki 2017-2018. Stypendia Rządu Francuskiego (BGF) finansują i ułatwiają pobyt we Francji wybitnym polskim studentom oraz naukowcom.

Od blisko 55 lat programy stypendialne przyczyniają się również do zwiększenia dynamiki wymian naukowych i akademickich między Francją i Polską.

Prezentacja programów stypendialnych, warunki kwalifikowalności oraz aplikacji przedstawione zostały na stronie Instytutu Francuskiego w Polsce w rubryce Stypendia (http://www.institutfrancais.pl/pl/prezentacja).

W załącznikach odnajdą Państwo komunikat prasowy, broszurę z opisem programów BGF oraz plakat towarzyszący kampanii promującej BGF 2017.

Załącznik Rozmiar
Broszura 507.91 KB
Plakat 498.61 KB
Komunikat prasowy 400.49 KB