Warsztaty dla szkół: Praktyczne warsztaty na temat biotechnologii

Warsztaty Szkolne: Praktyczne warsztaty na temat biotechnologii

W dniach 9-10 czerwca 2016 na Międzyuczelnianym Wydziale Biotechnologii, odbyły się warsztaty dla szkół w ramach MOBI4Health.

49 uczniów, z trzech szkół z województwa pomorskiego, wzięło udział w czterech różnych, praktycznych warsztatach z biochemii i biotechnologii roślin.
Charakter warsztatów był mocno praktyczny - uczniowie mieli możliwość przeprowadzenia w laboratoriach doświadczeń, sprawdzić na własnej skórze jak wygląda dzień naukowca w laboratorium. Pod czujnym okiem prowadzących mogli sami wykonać kilka eksperymentów i "poczuć" praktyczny charakter zajęć na Wydziale Biotechnologii.

Strona MOBI4Health

MOBI

Data publikacji: poniedziałek, 20. Czerwiec 2016 - 08:12; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega Ostatnia zmiana: poniedziałek, 20. Czerwiec 2016 - 13:13; osoba wprowadzająca: Maria Maja Pega