Przyjdź i spotkaj Kulturalną Biotechnologię na żywo!

Spotkanie Kulturalnej Biotechnologii

Przyjdź i spotkaj Kulturalną Biotechnologię na żywo! Posłuchaj czym się zajmujemy, jakie mamy plany i założenia. Poznaj nas, zintegruj się, porozmawiaj o nauce i nie tylko. Dołącz do najlepszej ekipy projektowej!

Spotkajmy się na zebraniu walnym połączonym z integracją już 11 marca o godzinie 19 w pubie Labeerynt (ul. Szeroka 97, Gdańsk).

Nie siedźcie w wydziałowych kątach! Zabierzcie ze sobą kolegów naukowców, studentów, absolwentów kierunków biologicznych, technicznych czy medycznych. Wszystkich, którzy chcą promować naukę i wspólnie z nami rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

Do zobaczenia!

Data publikacji: środa, 9. Marzec 2016 - 08:34; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn Ostatnia zmiana: środa, 9. Marzec 2016 - 08:36; osoba wprowadzająca: Katarzyna Maczyszyn