Akademickie Targi Pracy Trójmiasto 2015

Zapraszamy wszystkich studentów i absolwentów do udziału w Akademickich Targach Pracy (ATP), które odbędą się 21 października 2015 w godz. 9-17 na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego (ul. Jana Bażyńskiego 6, 80-980 Gdańsk). W targach weźmie udział ponad 60 pracodawców. W czasie trwania ATP studenci i absolwenci będą mogli wziąć udział w wykładach, warsztatach i szkoleniach związanych z rozwojem osobistym i budowaniem ścieżki kariery zawodowej.

Akademickie Targi Pracy Trójmiasto są jednym z największych wydarzeń na terenie województwa pomorskiego organizowanych przez Biura Karier największych uczelni wyższych na Pomorzu: Uniwersytetu Gdańskiego, Politechniki Gdańskiej, Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu, Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, Akademii Marynarki Wojennej oraz Akademii Morskiej.

Więcej informacji na www.atp.ug.edu.pl oraz na Facebooku.

Data publikacji: środa, 7. Październik 2015 - 14:18; osoba wprowadzająca: Anna Gwizdek-Wiśniewska Ostatnia zmiana: środa, 7. Październik 2015 - 16:35; osoba wprowadzająca: Anna Gwizdek-Wiśniewska