Cykl Wykładów o Biotechnologii dla Szkół

Międzyczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

serdecznie zaprasza młodzież szkół ponadgimnazjalnych na

Cykl Wykładów o Biotechnologii dla szkół

Wykłady mają charakter popularno-naukowy, prowadzone są w przyjaznej uniwersyteckiej atmosferze i dotyczą szeroko rozumianej biotechnologii.

Pierwszy cykl wykładów odbędzie się w okresie od 10 kwietnia do 8 maja 2015 (piątki). Uczniowie będą mogli dowiedzieć się m.in. czym jest astrobiologia, jak wyglądają fabryki syntezy DNA, czy bakterie są przyjazne dla człowieka a także posłuchać o właściwościach kawy.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem warsztatów. W kolejnych edycjach, obok wykładów, pojawią się również zajęcia warsztatowe.

Wykłady odbywają się w Instytucie Biotechnologii, znajdującym się przy ul. Kładki 24 w Gdańsku (Śródmieście), w auli 22.

Sprawdź jak dojechać na mapie Google [link].

Warunki udziału w zajęciach:

1. Udział w wykładach obejmuje tylko grupy zorganizowane.
  2. Zgłoszenia dokonuje opiekun grupy poprzez wypełnienie i przesłanie formularza rejestracyjnego.
  3. Istnieje możliwość udziału w jednym lub kilku wykładach.
  4. Na zajęciach przewidziana jest ograniczona liczba miejsc. O uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Kontakt:

Pytania w sprawie wykładów prosimy kierować na adres: registration.m4h@biotech.ug.edu.pl

Data publikacji: środa, 18. Marzec 2015 - 15:19; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: środa, 18. Marzec 2015 - 15:21; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz