Studentka MWB - Anna Jurek - w gronie stypendystów MNiSW

Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego przyznał stypendia 926 studentom i 89 doktorantom za wybitne osiągnięcia na rok akademicki 2014/2015. W gronie stypendystów znalazła się studentka Międzyuczelnianego Wydziału Biotechnologii - Anna Jurek. Punkty przyznawane były za poszczególne osiągnięcia naukowe, artystyczne lub sportowe oraz za średnią ocen. Stypendia zostały przyznane na rok akademicki. Wysokość stypendium wynosi 14 000 zł – w przypadku studentów i 22 000 zł – w przypadku doktorantów. Stypendia zostaną wypłacone przez uczelnię jednorazowo.

Serdecznie gratulujemy.

Link do komunikatu:

Data publikacji: piątek, 12. Grudzień 2014 - 13:51; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: piątek, 12. Grudzień 2014 - 13:54; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz