Prof. Krzysztof Bielawski Wice-Przewodniczącym SCANBALT

Członkowie stowarzyszenia ScanBalt, zrzeszającego uczelnie, kliniki i firmy z krajów skandynawskich i nadbałtyckich, działające w obszarze Life Sciences wybrali Prof. Krzysztofa Bielawskiego na wiceprzewodniczącego stowarzyszenia. Głosowanie odbyło się 8 października 2014 podczas spotkania Executive Committee w ramach konferencji ScanBalt Forum 2014 w University Medical Center Groningen (Holandia). Decyzją Rektora ds. Nauki Prof. Grzegorza Węgrzyna, od września 2014r. Uniwersytet Gdański reprezentowany jest w ramach ScanBalt przez Prof. Bielawskiego.

Przewodniczący ScanBalt, dr Wolfgang Blank, wyraził serdecznie podziękowania dla Prof. Ewy Łojkowskiej za jej wieloletnie aktywne wsparcie działalności ScanBalt oraz pełnienie przez nią funkcji wiceprzewodniczącej w latach 2010-2014. Uniwersytet Gdański / Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed, będzie gościł członków ScanBalt podczas spotkania Executive Committee w maju 2015.

Więcej informacji: http://www.scanbalt.org/press/news+archive/view?id=3209

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: wtorek, 21. Październik 2014 - 09:36; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: wtorek, 21. Październik 2014 - 09:39; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz