Wyróżnienie dla dr Anny Ihnatowicz - Mrongowiusze 2014

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że osobą wyróżnioną w tegorocznej edycji Mrongowiusze 2014 została dr Anna Ihnatowicz, która realizuje badania w Zakładzie Ochrony i Biotechnologii Roślin oraz prowadzi zajęcia na Międzyuczelniany Wydziale Biotechnologii UG i GUMed.

Nagroda "Nauczyciel Roku" imienia Krzysztofa Celestyna Mrongowiusza jest przyznawana na Uniwersytecie Gdańskim każdego roku za szczególne osiągnięcia dydaktyczne dla najlepszych nauczycieli akademickich Uniwersytetu Gdańskiego - dydaktyków cieszących się szacunkiem i uznaniem całej społeczności akademickiej. Nauczycieli dydaktyków zgłaszają do nagrody dziekani wydziałów w porozumieniu z wydziałowymi radami samorządu studentów. Wnioski rozpatruje powołana specjalnie Komisja Konkursowa złożona z nauczycieli akademickich i ze studentów. Wyróżnienie jest wyrazem uzanania dla sposobu w jaki wykładowca prowadzi dydaktykę, krzewi wiedzę i stymuluje studentów w odkrywaniu tego, czym jest nauka i jak jest ważna dla ich rozwoju.

Dr Ihnatowicz serdecznie gratulujemy!

Zdjęcie w galerii

Data publikacji: piątek, 21. Marzec 2014 - 13:49; osoba wprowadzająca: Elżbieta Moroz Ostatnia zmiana: środa, 2. Lipiec 2014 - 09:13; osoba wprowadzająca: Sebastian Zaborowski